Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

O nas

Witamy w Efesie

Jesteśmy w Tarnowie od 24.05.2012 r nasz lokal znajduje się na płycie tarnowskiego Rynku pod numerem 9. Wejście do lokalu jest na wprost od głównego wejście do Ratusza. Oferujemy potrawy kuchni tureckiej w niepowtarzalnym orientalnym klimacie.

Nasza specjalność to kebab w cienkim i grubym cieście - pita, frytki z posypką, BOXY, zestawy obiadowe oraz sałatki. W ofercie lokalu znajdą Państwo również liczne napoje na zimno i gorącą.
Polecamy BIG Kebab w cienkim cieście (tortilla) z baraniną z podwójnym mięsem, zapiekany z tureckim serem jak również szeroki wybór sałatek i zestawów.

W ofercie lokalu znajdziecie Państwo potrawy z wybranych przez Państwa rodzajem mięsa: Kurczak, Baranina, a dla osób mających ochotę na coś nietypowego proponujemy kebab z łososiem oraz tuńczykiem. Ponad to w ofercie znajdą Państwo również dania wegetariańskie.
Charakteryzuje nas wysoka jakość oferowanych dań, smak oraz estetyka podania. Codziennie nasza załoga przygotowuje dla Państwa świeże surówki oraz sosy z najwyższej jakości produktów. Wysoka jakość świadczonych usług oraz higiena przygotowywanych posiłków pozwala nam na utrzymanie wysokiego standardu i jakości świadczonych usług.

 Zachęcamy do odwiedzenia naszego lokalu - Rynek 9
lub skorzystania z możliwości złożenia zamówienia drogą telefoniczną 14 648 3000, mobile: 533 308 608
 UWAGA
Od 05.11.2014 Jesteśmy dostępni w dodatkowym lokalu ulica Katedralna 4, serdecznie zapraszamy.
W EFES Katedralna zasmakują Państwo wszystkich naszych potraw dostępnych w lokalu na Rynku i więcej.Polecamy nasze NOWOŚCI: Zapiekanki, Kanapki Panni, Burgery oraz nowy rodzaj mięsa: Cielęcina.
Nowy lokal to specjalne miejsce dla wszystkich, którzy chcą spędzić czas wspólnie oraz przyjść ze znajomymi aby spędzić czas razem z EFES.
Posiadamy pokój do zabaw dla dzieci.Już dziś serdecznie zapraszamy na wizytę w EFES Katedralna